KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394244
nr 739 4244
Otto Strandman
(1871-1960), Sverige
Blandteknik, Otto Strandman (1871-1970), monogramsignerad, motivets mått: 24x29
Otto Strandman, svensk skulptör född 1871, död 1960.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:16:11
6/2 08:45:32
100 kr
6/2 09:29:13